Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Austria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 929256

Stolarz montażowy - Austria

Oferta pracy w Austrii

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku STOLARZ MONTAŻOWY
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

STOLARZ MONTAŻOWY

Miejsce pracy: 2380 Perschtoldsdorf, Austria

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie (13, 41 € /h. + 26, 40€ netto diety dziennej + 15€ netto dodatku do zakwaterowania)

-austriacka umowa o pracę na dłuższy okres

-nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy

-13 i 14 pensja

-nieopodatkowany dodatek do zakwaterowania 15€ lub opłacone zakwaterowanie

-zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

-stała opieka polskiego koordynatora

-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

-indywidualnie ustalony termin wyjazdu

-ubezpieczenie zdrowotne

-liczba godzin zagwarantowana w umowie

-terminowo wypłacane wynagrodzenie

-dobre warunki pracy, miła atmosfera

-indywidualne podejście do każdego kandydata

-premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

-montaż mebli wykonanych z drewna

Wymagania:

-Doświadczenie na ww. stanowisku

-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-Własny samochód dostępny na wyjazd

-Odpowiedzialność, dokładność

-Motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu +48 570 221 444

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu
związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"

Powiększ

Informacja z serwisu