Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 929152

Kierowca C+E Hannover Niemcy ( transport mebli) mozliwy system 3/1

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow
Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca C+E (szwajcaria, Austria, Bawaria)
Miejsce pracy: Hannover (krotkie i dlugie trasy po Niemczech) TRANSPORT I WNOSZENIE MEBLI podwojna obsada!

Mozliwy system 3/1

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. CE
znajomość języka niemieckiego :niemiecki do kontaktu z odbiorcami (lepiej niz transportowy)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Trasy dlugie lub wokol komina po Niemczech. Praca od pon-pt. (mozliwy system 3/1).Weekend wolny
tez montaz mebli mozliwy
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 2800-3200€ podstawy bruto: start 2800, po 1 mies 3000 i po 2 mies 3200.+diety 24€ + Leistungsprämie 200€ + napiwki / 200€ netto (po wdrozeniu) premia za dobra prace tzw. Leistungsprämie
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich /
(jesli system 3/1 to wtedy odpowiednio nizsze brutto)
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
Prosze o zyciorys na:

niemcypraca@gmx.de
(prosze z dopiskiem Hannover MEBLE)

Informacja z serwisu