Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 922174

Operator koparki / pomocnik budowlany - Frankfurt nad Menem

Oferta pracy w Niemczech

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Operator koparki / pomocnik budowlany – Frankfurt nad Menem

System zjazdowy: stała praca bez systemu
Obsługiwane maszyny: koparka gąsienicowa
Wynagrodzenie: 12 € / godz. + diety
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy
Aktualne: 25.05.2020

Opis stanowiska pracy:
• wykonywanie prac związanych z wykopami i układaniem kanałów,
• obsługa koparki gąsienicowej 17 t.,
• warsztatowanie maszyn budowlanych

Warunki zatrudnienia:
• stałe zatrudnienie ok. 9-12 godzin w ciągu dnia (200-240 godzin pracy miesięcznie),
• wykonywanie różnorodnej pracy w zależności o potrzeb firmy,
• udział w wewnętrznych szkoleniach z zakresu obsługi maszyn budowlanych,
• dla zainteresowanych możliwość sfinansowania kursu prawa jazdy C+E przez firmę,
• możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego lub mieszkania w cenie ok. 300-450 € miesięcznie,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• stawka godzinowa 12 € brutto + diety 14 € netto,
• po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
• uprawnienia do obsługi koparek gąsienicowych,
• minimum 2-letnie doświadczenie jako operator maszyn budowlanych,
• chęć poszerzania swoich umiejętności zawodowych,
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w pracy

Mile widziane:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• wiedza z zakresu budownictwa i warsztatowania sprzętu budowlanego,
• szeroko pojęte umiejętności techniczne

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: +48 784 310 200 lub na adres mailowy: j.musielak@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl

Powiększ

Informacja z serwisu