Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 922142

Praca dla opiekunki osób starszych

Oferta pracy w Niemczech

.RODZAJ:
1. Nowe- Stefan
2. Termin zlecenia od 28-29. 05 .2020 do:
3. Miejscowość: 27619 Schiffdorf
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 187
2.Waga : 87
3.Wiek: ur . 1934

Opis Podopiecznej/go:
Senior mieszka w bloku przeznaczonym dla seniorów, z wszelkimi udogodnieniami. Opiekunka ma swoje mieszkanie, obok seniora.
Senior wymaga transferu, ale ma cewnik, wieć nie musi być przesadzany zbyt często.
Ma syna, który prowadzi firmę, odwiedza tatę, ale nie wtrąca się do opieki. Najważniejsze, by senior był zadbany, miała czysto w domu i czuł się dobrze. Nie brakuje pieniędzy na jedzenie czy niezbędne rzeczy do domu.
Senior jest łagodnym kochanym panem, nie mówi zbyt dużo i cieszy się, ze ma pomoc opiekunki.
5 dni w tygodniu chodzi do domu opieki dziennej.

Schorzenia: Parkinson, po udarze w 2017r. niewydolność sercowa, osłabienie starcze, cewnik brzuszny na stałe.

Pielęgniarka: tak, rozkłada leki, cewnik kontroluje lekarz
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – na wózku, pomaga przy transferze.
b) toaleta – cewnik, lub trzeba go przesadzić na toaletę jak chce się wypróżnić
c) higiena osobista/ mycie – z pomocą
d) ubieranie- z pomocą
e) Jedzenie. –samodzielnie, trzeba tylko przygotować.

Wstawanie w nocy – nie ma, ok 22.00 podaje się ostatni lek seniorowi i opiekunka może iść do siebie.
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: senior mieszka w mieszkaniu w bloku „dla seniorów”
Warunki dla Opiekunki: opiekunka ma swoje mieszkanie ok. 45m2 obok seniora. Internet, Czas wolny: senior jest 5 dni w tygodniu w Domu opieki dziennej, w tym czasie opiekunka dysponuje swoim czasem.
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego, komm, najlepiej niepaląca
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

Stawka 1500€
tel. 574 701 864

Informacja z serwisu