Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 922135

NOWE NABORY - Pracownicy produkcji lodów wodnych i owocowych-Holandia

Oferta pracy w Holandii

Biuro Holenderskiej agencji pracy McDoit B.V., poszukuje osób do pracy w charakterze:

**Pracownicy produkcji lodów wodnych i owocowych**

Firma istnieje na rynku od 1950r i jest wyjątkowym producentem lodów wodnych i owocowych -są prawdziwymi specjalistami.

Ich lizaki lodowe docierają do klientów głównie przez sprzedawców detalicznych, których ekskluzywne marki prywatne są produkowane przez nas lub przez innych producentów, którzy chcą zlecić część swojejprodukcji na zewnątrz.

Nasza własna marka jest również popularna zarówno w Europie, jak i poza nią. W rzeczywistości na całym świecie!

Praca od teraz do mniej więcej Sierpnia/Wrzesnia

Proces produkcji :

Oferujemy:

 Stawka godzinowa - Produkcja 10, 28€

 Dodatki zmianowe:

o Praca na 2 zmiany – 108% płatna każda godzina

o Praca na 3 zmiany – 112, 5 % płatna każda godzina

o Praca na 5 zmian – 122, 5 % płatna każda godzina

 Praca w miejscowości Roermont

 Zakwaterowanie zapewnione w Ospel

Obowiązki:

 Praca przy pakowaniu i umieszczaniu w pudelkach lodów

 Kontrola jakości zamrożonego produktu

 Utrzymanie czystości na hali

Oczekiwania:

 Znajomość języka Angielskiego / Niemieckiego / Holenderskiego w stopniu komunikatywnym

 Prawo jazdy kat B.

 Doświadczenie w pracach produkcyjnych

PROWADZIMY CODZIENNE NABORY-START PRACY OD ZARAZ !

** ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA WERYFIKUJEMY TELEFONICZNIE **

KONTAKT OD 09.00 DO 16.00

CV na adres rekrutacja@mcdoit.pl

Tel:0048 42 207 34 34

Mob:+48 509 487 894

Lub Facebook : www.facebook.com/mcdoit

www.mcdo-it.pl

Powiększ

Informacja z serwisu