Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 922104

Bremerhaven - opieka nad Panem 90 l.

Oferta pracy w Niemczech

Senior jest sprawny umysłowo, może mieć sporadycznie lekkie zaburzenia orientacji. Większość czynności wykonuje samodzielnie, ewent. mile widziane lekkie wsparcie lub zwrócenie uwagi. Pan jest mobilny, porusza się samodzielnie lub z pomocą laski albo rollatora, nie wymaga transferu, ewent. wsparcia przy wchodzeniu po schodach. Senior jest osobą otwartą i komunikatywną, wcześniej był nauczycielem, lubi naturę, prace ogrodowe, chętnie czyta gazety, spacery po ogrodzie. Pan mieszka z żoną, która nie wymaga opieki. Trzeba zwracać uwagę, żeby Pan przyjmował odpowiednią ilość płynów. Senior ma demencję, zapomina się i dużo rozmawia.
1 x tyg. przychodzi Pani do sprzątania, do ogrodu ogrodnik (wg potrzeb). Zakupy – niczego nie brakuje. Kupują co trzeba, opiekunka może jeździć razem. Państwo mają dwie córki, które w razie potrzeby służą pomocą.

Rytm dnia: śniadanie 8:00, obiad 12:30, kolacja 18:30,

Sklepy ok. 10 min. spacerkiem, do dyspozycji jest także samochód (automat) i rower.

Pielęgniarka: brak

Czynności wykonywane przez podopiecznego:
poruszanie się – samodzielnie/ z laską lub rollatorem
toaleta – samodzielnie
higiena osobista/ mycie – samodzielnie
ubieranie – z pomocą
jedzenie – samodzielnie
Wstawanie w nocy: brak

Zakres obowiązków
pomoc w ubieraniu
aktywizowanie osoby podopiecznej
prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki
pokój
łazienka
internet
tv

Wymagania
doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
referencje

Oferujemy
Ubezpiecznie
Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
Składki emerytalno-rentowne i zdrowotne
oplacony transport
zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia
osłabienie starcze
inkontynencja
demencja

Powiększ

Informacja z serwisu