Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 922086

Pracownik magazynowy - zbieranie zamówień, obsługa EPT (Tilburg, NL)

Oferta pracy w Holandii

Dla firmy zajmującej się składowaniem asortymentu wyposażenia wnętrz mieszkań, z siedzibą w Tilburgu (Holandia), poszukujemy kandydatów do pracy przy zbieraniu zamówień, obsłudze EPT.

Oferujemy

• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 10, 66 euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe
• Stabilne zatrudnienie, holenderska umowa o pracę
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów
• Cotygodniowe wynagrodzenie
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych na czas zatrudnienia (w pełni wyposażone)
• Możliwość korzystania z transportu służbowego

Obowiązki

• Zbieranie zamówień
• Obsługa wózka EPT
• Inne prace magazynowe

Wymagania

• Uprawnienia na wózek EPT
• Doświadczenie w pracy przy obsłudze wózka EPT
• Prawo jazdy kat. B
• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do nas swojego CV droga mailową,
adres e-mail: kontakt ap-grupa.pl
tel:(+) 48 774417606

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.ap-grupa.pl (Polityka Prywatności).

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: praca tymczasowa

Powiększ

Informacja z serwisu