Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 922025

Operator suwnicy (Pracownik tymczasowy) Belgia

Oferta pracy w Belgii

Operator suwnicy - prefabrykacja

Lokalizacja: Belgia (blisko granicy z Niemcami)

Główne zadania:

• Transport za pomocą suwnicy dużych elementów betonowych, załadunek i rozładunek ciężarówek

Oferujemy:

Wynagrodzenie miesięczne ok. 9000 - 10 000zł netto

Stawka: 15, 69 euro brutto/h

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
• Praca 40h/tyg + możliwość nadgodzin
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Organizację zakwaterowania: 200 euro/mies
• Dodatek za dojazdy do pracy na terenie Belgii
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Odzież roboczą
• Wsparcie na każdym etapie współpracy

Wymagania:

• Uprawnienia UDT na obsługę suwnicy z poziomu roboczego
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Własne auto

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji lub kontakt telefoniczny +48 605 551 306.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Axialus S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

Powiększ

Informacja z serwisu