Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 921971

Praca dla opiekunki osób starszych - podstawowa znajomość języka niemieckie

Oferta pracy w Niemczech

OPIS ZLECENIA
Rozpoczęcie: 28.05.2020
Miejscowość: 92555 Trausnitz( blisko granicy Czeskiej)
Osoba podopieczna: kobieta
Wzrost 165
Waga 90 kg
Wiek 78 lat
Opis osoby podopiecznej:
Małżeństwo potrzebuje bardziej gospodyni domowej czyli Pani zajmującej się gotowaniem i sprzątaniem w domu. Podopieczna jest po udarze(niewładna prawa strona) i porusza się tylko na wózku. Po zawale niestety nie może też mówić. Podopieczna mieszka z mężem, który jest zdrowy z zawodu był kucharzem. Mąż Pani Emmy wykonuje wszystkie czynności przy żonie: transfer, zmiana pieluchy, toaleta i kąpanie. Należy mu pomóc w razie potrzeby. Codziennie rano przychodzi o 6:00 Pflegedienst. Około 7:00 zaczyna pracę opiekunka. Panią codziennie myje mąż. Pani Emma jest miła sympatyczna ma jasny umysł, czytamy z nią gazetę, albo oglądamy telewizję jak pogoda pozwoli, to wychodzimy na spacer. Obiad około 12:00 kolacja około 19:00. W Niedziele popołudnie są zazwyczaj wolniejsze ponieważ do małżeństwa przychodzi rodzina bądź znajomi. Codziennie Opiekunka ma wolne dwie godziny po obiedzie. Zakupy robi dziadek. Blisko domu jest piekarnia.

Schorzenia: udar, nadciśnienie,
Pflegedienst: przychodzi codziennie rano
Czynności wykonywane przez podopieczną:
- poruszanie się- na wózku
- ubieranie- z pomocą
- jedzenie- z pomocą
Wstawanie w nocy: brak
Zakres obowiązków:
- gotowanie
- sprzątanie
- pranie
Warunki domowe: Dom jednorodzinny
Warunki dla Opiekunki:
- pokój z Internetem
-TV
Wymagania:
- kobieta
- doświadczenie w opiece
- język niemiecki – podstawowy/komunikatywny

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
tel. 574 701 864

Informacja z serwisu

Inne oferty Opiekun.

Ogłoszenie nr 921971

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-05-21 16:21:44
Ilość wyświetleń:
77
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProBetreuungPL

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@probetreuung.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca dla opiekunki osób starszych - podstawowa znajomość języka niemieckie
 mobile