Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 921952

Pomocnik (k/m) - Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego

Oferta pracy w Niemczech

Pomocnik (k/m) – Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego
Pełny etat
Miejsce pracy Meppen
Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy

Zakres obowiązków:
Prace porządkowe w ogrodzie (m.in. koszenie traw, przycinanie żywopłotów)
Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych
Rozbiórki
Sprzątanie

Wymagania:
Zdolności techniczne
Mile widziane doświadczenie w budownictwie lub na podobnym stanowisku
Znajomość języków obcych niewymagana!
Samodzielność, rzetelność i dokładność
Czynne prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

Oferujemy:
Zatrudnienie na okres wakacji (max. 3 miesiące)
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10, 50 € brutto/h
Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
Zagwarantowane minimum 40 h pracy w tygodniu
Zapewniamy buty robocze
Zwrot za dojazd do Niemiec w wysokości 80 €, jeżeli przepracujesz ok. 3 miesięcy.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (odpłatne ok. 59 € za tydzień) oraz dojazd do pracy
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 921952

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2020-05-21 14:41:46
Ilość wyświetleń:
76
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: opoleconceptplus
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 504969041

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: vt@cp-personal.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pomocnik (k/m) - Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego
 mobile