Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 921690

Monter Instalacji sanitarnych

Oferta pracy w Niemczech

Star Personl GmbH jest przedsiębiorstwem z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim. Zatrudniamy fachowców z wielu europejskich Państw i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec.
Do obsługi dużych projektów budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Hydraulik/Instalator
Obowiązki:
 Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej
 Renowacja starych instalacji
 Biały montaż
 Sprawdzanie poprawności instalacji
 Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:
 wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
 Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
 Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
 Własny samochód będzie dodatkową zaletą

Oferujemy:
 Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
 Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego
 Zaliczki wypłacane juz po tygodniu pracy
 Urlop wypoczynkowy
 Dodatki urlopowe i świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: koblenz@star-personaldienste.de .Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 2619217680

Informacja z serwisu