Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 913728

Praca na rafinerii pod BRANDEM - monter izolacji, monter rusztowań, blachar

Oferta pracy w Holandii

PRACOWNICY RAFINERII - RÓŻNE STANOWISKA
Miejsce pracy: HOLANDIA - GELEEN, BERGEN OP ZOOM, ROTTERDAM, GRONINGEN

WYMAGANIA:
wymagane jest doświadczenie w jednym z podanych zawodów: monter rusztowań, monter izolacji, malarz/piaskarz, blacharz warsztatowy
posiadanie własnych narzędzi - w zależności od zawodu inne
certyfikat VCA lub SCC, dla rusztowaniowców DNV (z DNV jest lepsza stawka ale nie jest konieczny)
dobrze jeśli posiadasz własne auto jeśli nie, to dołączymy Cię do istniejącej już grupy lub stworzymy nową
mile widziana jest również znajomość języków obcych, ale nie jest to konieczne
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
w zależności od zawodu, który wykonujesz : dla rusztowaniowców praca z merodami Cuplock i Layer, dla izolerów praca z Armaflexem, wełną i inne, dla malarzy - oczywiście umiejętność malowania natryskowego
OFERUJEMY:
po pierwsze: stabilne warunki zatrudnienia w Holenderskiej firmie na podstawie holenderskiej umowy,
pomoc biura w formalnościach
możliwość wyboru różnych projektów
wynagrodzenie: od 540€ netto do 580€, jeśli jesteś zainteresowany innymi zarobkami jest możliwość niewielkiej negocjacji
darmowe zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy w pokojach o fajnym standardzie, zawsze jednoosobowe pokoje w pełni wyposażone,
opłacone przez firmę ubezpieczenie zdrowotne
UWAGA: jeśli masz własne mieszkanie lub sam opłacasz ubezpieczenie to firma zwraca częściowo koszty.

Start pracy będzie oczywiście od kwietnia, lub kiedy obecna sytuacja z wirusem uspokoi się. Jeśli chcesz rozpocząć od zaraz, to oczywiście możemy spróbować, wystarczy wysłać CV.

JEŚLI POWYŻSZA OFERTA WYDAJE CI SIĘ INTERESUJĄCA WYŚLIJ CV LUB NAPISZ SMS O TREŚCI "RAFINERIA" NA PODANY NUMER TELEFONU

TYLKO OSOBY SPEŁNIAJĄCE WYMAGANIA

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Informacja z serwisu