Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 913669

SPAWACZ TIG-HOLANDIA - 17 € NA RĘKĘ /H -B.DOBRE WARUNKI

Oferta pracy w Holandii

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
SPAWACZ
Miejsce pracy: HOLANDIA

WYMAGANIA:

DOŚWIADCZENIE W SPAWANIU RUR POD RENGEN
CERTYFIKAT VCA
KOMUNIKATYWNY J.ANGIELSKI LUB NIDERLANDZKI
POSIADANIE PRZYŁBICY
PRAWO JAZDY, SAMOCHÓD
AKTUALNE WSZYSTKIE CERTYFIKATY !

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

SPAWANIE RUR POD RENTGEN
GRUBOŚĆ 1, 5 - 3MM
MATERIAŁ DO SPAWANIA : STAL NIERDZEWNA
RVS- TESTY POD RENGEN

OFERUJEMY:

DARMOWE MIESZKANIE
STAŁĄ PRACĘ Z OPCJĄ DŁUGIEGO KONTRAKTU
40 H/WEEK, STAWKA 17 EURO NETTO !
Udało nam się stworzyć wysoce wyspecializowaną usługę rekrutacyjną, skoncentrowaną na potrzebach naszych klientów, która nie tylko jest w stanie zapewnić wykwalifikowanych kandydatów, ale także tych którzy najlepiej pasują do firmy i stanowiska

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O PRZESŁANIE APLIKACJI NA ADRES

MARTA@KONEKTIA.COM LUB POD NR TELEFONU +48 516 935 971

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Powiększ

Informacja z serwisu