Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 913605

Dekarz

Oferta pracy w Niemczech

Agencja pośrednictwa pracy POWER JOB CONSULTING poszukuje dla swojego stałego partnera w branży budowlanej w Niemczech DEKARZY

Firma Power Job Consulting posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numer 21808.

Miejsce pracy:

Budowy na terenie całych Niemiec

ROZPOCZECIE PRACY

18, 03, 2020

23, 03, 2020

PRACODAWCA OFERUJE:

- niemiecką umowa o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie: 13, 20 brutto plus 18 euro netto dieta

- koszt pierwszego wyjazdu do naszej firmy pokrywa pracodawca

- darmowe zakwaterowanie

- płatny urlop-24 dni na rok

- możliwość cotygodniowych zaliczek

- pełne ubezpieczenie rentowo zdrowotne

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

- prace na zewnątrz budynków mieszkalnych, przemysłowych

- krycie dachów płaskich i spadzistych

- montaż rynien, rur metalowych, kolanek

- inne typowe prace dekarskie/blacharskie

WYMAGANIA PRACODAWCY:

- doświadczenie

- pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność

- prawo jazdy kategorii B i własny samochód

- podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048533622600

0048533644600

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem".

Powiększ

Informacja z serwisu