Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 913421

Monter rusztowań pod BRANDEM, min. 540 € na RĘKĘ

Oferta pracy w Holandii

Firma Konektia obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
MONTER RUSZTOWAŃ
Miejsce pracy: Holandia lokalizacje - GELEEN, ROTTERDAM, BEREN OP ZOOM, GRONINGEN

głównym wykonawcą jest firma BRAND

WYMAGANIA:

certyfikat VCA lub SCC - jeśli masz
własne narzędzia
auto na grupę (jeśli jesteś sam i nie masz auta, firma dołączy Cię do istniejącej już grupy)
doświadczenie
jedna osoba na grupę musi znać język angielski, niemiecki lub holenderski
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca w jednej z największej firmie holenderskiej oferującej usługi przemysłowe
praca w zespole doświadczonych monterów izolacji oraz rusztowań
OFERUJEMY:

holenderska umowa o pracę
stawka początkowa od 16€ brutto/godzina
wynagrodzenie tygodniowe od 520 euro na rękę przy 40 godzinach pracy
w pełni darmowe i wyposażone zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym z dostępem do internetu (jeśli masz własne zakwaterowanie dodajemy 80€ do wypłaty na tydzień)
darmowe ubezpieczenie
dodatek wakacyjny zgodnie z prawem holenderskim (+20€ TYGODNIOWO)

INFO: Start pracy będzie oczywiście od kwietnia, lub kiedy obecna sytuacja z wirusem uspokoi się. Jeśli chcesz rozpocząć od zaraz, to oczywiście możemy spróbować, wystarczy wysłać CV.

JEŚLI POWYŻSZA OFERTA WYDAJE CI SIĘ INTERESUJĄCA WYŚLIJ CV LUB NAPISZ SMS O TREŚCI "RAFINERIA" NA PODANY NUMER TELEFONU

TYLKO OSOBY SPEŁNIAJĄCE WYMAGANIA

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Informacja z serwisu