Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 912459

Opiekunka osób starszych/71065 Sindelfingen/03.04.2020

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pana w wieku 80 lat, ważącego 50 kg. Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym o powierzhcni 150 m2(4 pokoje). Do sklepów jest około 15 minut drogi na pieszo(wózek na zakupy).

Dla Opiekunki: osobny pokój, osobna łazienka oraz dostęp do Internetu.

Termin pracy: 03.04.2020 na dwa miesiące.

Choroby:

nadciśnienie, choroba płuc(maska z tlenem), problemy z chodzeniem.

Obowiązki opiekunki:

ubieranie/ rozbieranie, robienie zakupów, prowadzenie domu, wykupywanie recept w aptece, przygotowywanie oraz podawanie posiłków, dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania:

bez znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Informacja z serwisu