Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 912455

Opiekunka osób starszych/31515 Wunstorf/30.04.2020

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pana w wieku 96 lat, ważącej 70 kg, mieszkającego w domku jednrodzinnym o powierzchni 140 m2(6 pokoi, schody) wraz ze swoją zupełnie sprawną żoną. 3 razy w tygodniu przychodzi syn w odwiedziny.

Do sklepów jest około minut drogi na pieszo.

Dla Opiekunki: osobny pokój oraz dostęp do Internetu.

Łazienka jest wspólna.

Pomoce medyczne: guzik wzywający pogotowie, Rollator.

Termin pracy: 30.04.2020-na dwa miesiące.

Choroby:

problemy ze wzrokiem, problemy z poruszaniem się (Rollator), demencja.

Obowiązki opiekunki:

przygotowywanie oraz podawanie posiłków(dzielenie na małe kawałki), prowadzenie domu, robienie zakupów, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc w ogólnej higienie oraz higienie jamy ustnej, chodzenie na spacery, wykupywanie recept w aptece, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, pomoc w kąpielach oraz korzystaniu z toalety.

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Informacja z serwisu