Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 912450

Opiekunka osób starszych/67346 Speyer/19.04.2020

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pani w wieku 88 lat, ważącej około 50 kg. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym, może pomagać w codziennych czynnościach.

Dla Opiekunki: osobny pokój, dostęp do Internetu, przerwa w ciągu dnia.

Opiekunka wstaje w nocy.

Pomoce medyczne: laska do chodzenia, Rollator.

Termin pracy: 19.04.2020-na dwa miesiące.

Choroby:

problemy ze słuchem, wzrokiem oraz poruszaniem się.

Obowiązki opiekunki:

przygotowywanie oraz podawanie posiłków, prowadzenie domu, robienie zakupów, pomoc w codziennej higienie ciała, prowadzenie rozmów oraz dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Informacja z serwisu