Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 912352

Praca dla opiekunki osób starszych

Oferta pracy w Niemczech

Rozpoczęcie 20.03.2020
Miejscowość: Luedenscheid
Osoba podopieczna: Margarete Luesebrink
Wiek: 82

Opis Podopiecznej/go:
Pani Luesebrink, jest miłą, spokojną, starszą Panią. Mieszka sama w gospodarstwie domowym. Z racji tego, że seniorka jest bardzo samodzielna, do głównych zadań opiekunki należy utrzymanie porządku w domu. Pani Margarete sama się myje oraz sama się ubiera. Potrzebuje wsparcia przy kąpieli. Nie jest już tak silna na nogach jak kiedyś w związku z tym porusza się przy rolatorze.
Seniorka przygotowuje obiady, które gotuje bardzo smacznie. Na zakupy opiekunka chodzi z seniorką, chyba, że jest zima, chodniki oblodzone, to wtedy opiekunka idzie sama. Produkty spożywcze kupowane są smaczne oraz dobrej jakości. Podopieczna nie żałuję pieniążków.
Dodatkowo Pani Margarete z chęcią uczy niemieckiego opiekunki, które kuleją ze znajomością języka.
Schorzenia:

Pielęgniarka:
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się o rolatorze
b) toaleta – samodzielnie
c) higiena osobista/ mycie – samodzielnie/z pomocą
d) ubieranie- samodzielnie
e) Jedzenie - samodzielnie
Wstawanie w nocy : brak
Zakres obowiązków:
a) Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego (głownie sprzątanie)
b) opieka nas osoba podopieczna
Warunki domowe:
Warunki dla Opiekunki:
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: komunikatywna lub podstawowa
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie: marzec, kwiecień
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie
5. Stawka 1400 € + 100 € za święta
Szczegóły pod nr tel. 574 701 864

Informacja z serwisu