Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 912331

Murarz (MMT/04/20)

Oferta pracy w Belgii

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Murarz
Miejsce pracy: Lodelinsart

Opis stanowiska:

Budowa domu jednorodzinnego.
Murowanie z cegły i bloczków, szalowanie.
Budowa ścian wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Program "Polecaj pracę"za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego wymagamy:

Doświadczenia min. 3 lata na podobnym stanowisku.
Siły fizycznej, dokładności i szybkości w pracy.
Pracowitości, zaradności oraz umiejętność pracy w grupie.

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym.
Prawo jazdy kat. B lub/i własny samochód.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 77 543 18 52 lub +48 660 647 654.
Jeśli nie posiadasz wymaganego doświadczenia nie zniechęcaj się! Zaaplikuj a my postaramy się znaleźć pracę dla Ciebie!

Informacja z serwisu