Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 912294

Trzoda chlewna

Oferta pracy w Holandii

Biuro posrednictwa pracy wEUrk B.V z siedziba w Emmen na holenderskim rynku z powodzeniem dziala od 12 lat. Dla naszego klienta specjalizujacego sie w hodowli trzody chlewnej poszukujemy osoby do pracy na farmie.

Opis stanowiska:

wykonywanie wszystkich niezbednych czynnosci majacych na celu utrzymywanie w zdrowiu i czystosci trzody chlewnej na farmie.
praca przy proszczakach
szczepienia i niezbedne zabiegi zdrowotne

Oferujemy:

staly wymiar godzin
tygodniowy system wyplacania wynagrodzenia
dodatek wakacyjny oraz godziny urlopowe
zakwaterowanie
ubezpieczenie zdrowotne
opieke koordynatora polskojezycznego

Wymagania:

doswiadczenie w pracy na farmie trzody chlewnej
sumienność oraz chęć do pracy i uczenia się
j.angielski w stopniu umozliwiajacym swobodna komunikacje
p.jazdy kategori B
auto bedzie dodatkowym atutem

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane ofertą, proszone są o przesyłanie CV na adres;
bozena@weurk.com z dopiskiem „Trzoda” lub o kontakt tel. +31 652 890 586.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 912294

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2020-03-17 14:26:47
Ilość wyświetleń:
174
Stawka za godzinę:
10.75

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: weurk1974
Państwo: Netherlands
Nr telefonu: +31652890586

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: bozena@weurk.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Trzoda chlewna
 mobile