Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 912228

Cieśla szalunkowy - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Passau, Niemcy
Nr ref: CS-DE/0320/PZG

Oferujemy:
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
- atrakcyjne wynagrodzenie: 12.20 EUR /h brutto + 24.00. EUR diety dziennie,
- jednorazowy zwrot kosztów transportu z Niemiec do Polski,
- darmowe zakwaterowanie;

Obowiązki:
- wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych;
- praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA.

Wymagania:
- 3-letnie doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego
- Znajomość różnych systemów szalunkowych (PERI, DOKA)
- Umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych.
- Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista
- Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność
- Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane).
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na: dciszewska@brascorecruitment.pl

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Nr. certyfikatu: 6577

Powiększ

Informacja z serwisu