Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 912227

Lakiernik, szpachlarz powierzchni drewnianych

Oferta pracy w Holandii

Agencja pracy Weurk B.V dla swojego klienta poszukuje pracownika na stanowisko Lakiernik-spachlarz

MLODA OSOBA DO PRZYUCZENIA

Opis stanowiska:

-przygotowanie powierzchni pod malowanie

-uzupełnienie ubytków w drewnie, szpachlowanie i kitowanie

-doszlifowanie powierzchni przed położeniem lakieru

-lakierowanie elementów

Wymagania;

Mloda, kreatywna osoba

Chęć zdobycia praktyki na wyżej wymienionym stanowisku.

P.jazdy i auto

Oferujemy.

-legalne zatrudnienie

-cotygodniowe wynagrodzenie

-zakwaterowanie

-ubezpieczenie

-prace na dłuższy okres czasu

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane oferta, proszeni są o przesyłanie CV na adres

bozena@weurk.com wiecej informacji pod nr.tel +31652890586

Powiększ

Informacja z serwisu