Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Irlandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 912074

Elektryk

Oferta pracy w Irlandii

Irlandzka firma MDE Installations Ltd. zatrudni pracowników na stanowisko Elektryk.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0523

Miejsce pracy: praca na terenie środkowej i północnej Irlandii
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: montaż instalacji elektrycznych MDE, bezpieczne instalowanie liczników energii elektrycznej w budynkach mieszkalnych i przedsiębiorstwach, obsługa oraz udzielanie porad klientom dotyczących zainstalowanych urządzeń, instalacja i wykonywanie wymaganych prac naprawczych zidentyfikowanych na miejscu.

Wymagania:
- dobra znajomość j.angielskiego
- wykształcenie kierunkowe
- posiadanie uprawnień i kwalifikacji zawodowych
- doświadczenie w pracy na tym stanowisku
- prawo jazdy
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 3334-3750 euro brutto
- przewidziane dodatki do wynagrodzenia
- darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pracy
- szkolenie, samochód oraz telefon służbowy
- karta paliwowa
- zapewniony odbiór z lotniska
- urlop w wymiarze 29 dni w roku
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Informacja z serwisu