Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 912047

Operator wózka widłowego - Lipsk - bawarski koncern samochodowy!

Oferta pracy w Niemczech

Firma ahead personal management GmbH & Co. KG z liczbą 1.500 pracowników w 20 oddziałach na terenie Niemiec jest Państwa pierwszym punktem zaczepienie, jeśli szukacie interesujących jak i zróżnicowanych ofert pracy, sprawiedliwego i godnego zarobku jak i osobistej opieki koordynatora. U nas jesteście Państwo tylko jeden krok od wymarzonej pracy.
Be one step ahead . Dla naszego renomowanego klienta z branży samochodowej w okolicach Lipska poszukujemy od zaraz: Operatorów wózków widłowych.

Zadania:

• rozładunki i załadunki towarów za pomocą wózka widłowego
• przewożenie i składowanie towarów,
• nadzór nad dokumentacją przewozową jak i dbanie o sprzęt
• zgłaszanie przełożonemu wszelakich awarii na sprzęcie.

Wymagania:

• znajomosc jezyka niemieckiego
• doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego
• ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
• rzetelność w wykonywaniu pracy.

Oferujemy:

• darmowe dojazdy do miejsca pracy firmowymi samochodami ( 9 osobowe),
• nocleg w nowo wyremontowanych 2 osobowych pokojach ( koszt miesieczny 200 € od osoby ),
• możliwość powrotów co weekend do Polski naszym transportem,
• niemiecką umowę o pracę na 151.67 godzin w miesiącu,
• wynagrodzenie: 12, 50 Euro brutto/godz ( 25% dodatku nocnego )
• wszystkie świadczenia socjalne ( Kindergeld, zameldowanie w miejscu noclegu )
• pomoc polskich koordynatorow w n. w. biurach aheadu.

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij swoje CV lub zadzwoń pod numer telefonu podany poniżej.

Powiększ

Informacja z serwisu