Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczki i chwilówki

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 905772

Pracownik produkcji * 9.54 Euro brutto/ h ( start pracy 24.02.20 )

Oferta pracy w Holandii

Oferujemy

*Wynagrodzenie : 9.54 brutto/ h
*Nadgodziny: powyżej 40 h każda kolejna godzina płatna 125%
*Umowę na warunkach holenderskich
*Ubezpieczenie zdrowotne, koszt : 25.92 € tygodniowo
*Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę ( pokoje 2 / 3 osobowe ), koszt: 95.40 € tygodniowo
*Dojazd do pracy, koszt 3.00€ dziennie ( kierowca bezpłatnie )
*Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

Zakres obowiązków

*Pierwsze 4 tygodnie : pracownik produkcji, składanie kartonowych opakowań
*Po 4 tygodniach : ręczne kręcenie bukietów kwiatowych

Wymagania

*Doświadczenie w pracy na produkcji
*Prawo jazdy kat. B
*Znajomość j.angielskiego ( minimalny poziom A2 )

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Powiększ

Informacja z serwisu