Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 903514

Kierowca autobusu Potsdam Niemcy 2700€ (z zakwaterowaniem darmowym)

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow
komunikacja miejska obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Potsdam i Berlina okoliczne wioski i miasteczka ( zakwaterowanie zapewnione: pojedynczy pokoj na bazie oplacony przez pracodawce 500m od zajezdni)
(mozliwy system 3 na 1 lub 4 na 1: czyli 3 lub 4 tygodnie pracy i 5-6 dni na zjazd)

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny niemiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda po okolicznych wioskach i miasteczkach miedzy Potsdam i Berlin, spokojne trasy nawet do 50 Km
praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany. bez dzielonych dienstow. nowe autobusy krotkie i przeguby
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok)
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 2250€ podstawy bruto) + nadgodziny 30 % w nastepnym roku tez podwyzka o kolejne 100€ brutto / mies
premie + 25%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny, +25% -- 35% wiecej za niedziele i swieta
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, premia urlopowa i swiateczna
26 dni urlopu na poczatku, pozniej do 30 dni w roku
prosze o cv na mejla
niemcypraca@gmx.de
dopisek potsdam

Informacja z serwisu