Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 901078

Kierowca autobusu Trier Niemcy 2800€ (z zakwaterowaniem oplaconym)

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej. bez zadnych dodatkowych oplat
Komunikacja Trier i Saarbrücken obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Trier i Saarbrücken, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione i oplacone przez caly okres pracy: pojedyncze pokoje, zaraz przy bazie )

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D kod 95
KILKA STANOWISK PRACY
znajomość języka niemieckiego :lekko komunikatywny
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej / po wioskach i miasteczkach naokolo Trier i Saarbrücken
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 13.50-14 € /godz czyli min 2500€ brutto + nadgodziny 25% i nocki 10% extra platne.
diety 4 i 6€ gdy ponad 8 godz pracy
swieta i niedziele rowniez extra platne (50 i 100%)
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
Weihnachtsgeld 409€ i Urlaubsgeld 13.81€
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
jesli czasami wypadnie dzielona sluzba to extra 13.50 € / dzien
Prosze o zyciorys na:
niemcypraca@gmx.de
(prosze z dopiskiem Trier i Saarbrücken)

Informacja z serwisu