Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 895422

Koordynator budowy statku

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta poszukuemy Koordynatora Budowy Statku.

Zadania:

Udział w tworzeniu koncepcji produkcji i planowaniu układów obszarów produkcyjnych, a także w

planowanie i realizacja projektów inwestycyjnych

operacyjne i średnioterminowe planowanie i kontrola obszaru produkcyjnego pod względem zakładów i personelu

Kontrola terminów, budżetów i jakości, a także ciągła optymalizacja procesów produkcyjnych

Przygotowanie opisów technicznych, budzetow i jakości, a także ciągła optymalizacja procesów produkcyjnychh dotyczących przyznawania zamówień produkcyjnych

Opracowanie metod budowy w koordynacji z przygotowaniem i budową pracy

Tworzenie technologii transportowych

Budowa sprzętu budowlanego

Wymagania:

Ukonczone Studia Wyzsze, Technikum w zakresie Budowie Statkow

Jezyk niemiecki jest wymagany w mowie i pismie

Doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionych aspektach

Dobra znajmosc programu MS-Office i AUTOCAD

Prawo jazdy i wlasne auto do dyspozycji

Oferujemy:

Niemiecka umowę o prace wraz ze wszystkimi swiadczeniami

Dlugoterminowa wspolpraca

Organizujemy zakwaterowanie

Praca na pełny etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z posiadanymi uprawnieniami na adres: rostock@wbd-gruppe.de

Kontakt pod numerem telefonu: 049 381/ 45 82 88 62

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 895422

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2019-12-13 08:42:25
Ilość wyświetleń:
251
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WBDWelding
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Wolgast
Nr telefonu: 0049 0381458262

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rostock@wbd-gruppe.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Koordynator budowy statku
 mobile