Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 895393

Brygadzista/planista działu spawalnictwa

Oferta pracy w Holandii

Agencja Covebo Work Office poszukuje brygadzisty działu spawalnictwa/planistę dla swojego klienta w Holandii. Firma zajmuje się produkcją ciężkich konstrukcji wykonanych ze stali czarnej . Proces spawania odbywa się metodą MAG 135. Praca w miejscowości Heteren.

Opis stanowiska:
- Organizacja i zarządzanie procesem produkcyjnym.
- Nadzór nad efektywnością produkcji, realizacja założonych celów produkcyjnych.
- Inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających proces produkcyjny.
- Planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w zakładzie pod kątem terminowości, jakości wykonania, racjonalnego wykorzystania materiałów, wyposażenia i zasobów ludzkich, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji, przestrzegania procedur.
- Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP.
- Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania stanowiska:
- Ważny certyfikat MAG 135 ISO 9606-1.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zarządem firmy.
- Doświadczenie jako brygadzista działu spawalni.
- Wysokie umiejętności interpersonalne - warunek konieczny.
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem od 6-30 pracowników.
- Bardzo wysokie umiejętności planowania produkcji i terminowa realizacja zleceń.
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie 650 e netto / 40h - kwota podana po wszelkich odtrąceniach.
- Możliwość wypracowania nadgodzin oraz pracy w soboty.
- Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
- Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
- Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
- Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
- Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
- Opiekę managera.
- Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
- 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.
- Refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych.
Szczegółowe CV oraz skany uprawnień prosimy przesyłać na a.machowski@covebo.pl. W tytule maila prosimy wpisać: „Brygadzista/planista”

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 895393

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2019-12-12 15:55:39
Ilość wyświetleń:
243
Stawka za godzinę:
16.25

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: amachowski
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 722 021 922

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: a.machowski@covebo.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Brygadzista/planista działu spawalnictwa
 mobile