Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 895346

Operator wózka widłowego Reachtruck (m/k).

Oferta pracy w Holandii

Actief Werkt! Uitzendbureau w Venlo oferuję stanowisko pracy dla operatora wózka widłowego Reachtruck.

Zakres obowiązków:

- Operator wózka widłowego typu Reachtruck.
- Wstawianie i wystawianie palet z towarem z regałów.

Czas pracy:

Poniedziałek - Piątek - 8.00 do 17.00 godz.

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka Angielskiego lub Holenderskiego.
- Własne zakwaterowanie w okolicach Venlo.
- Własny dojazd do pracy.
- Uprawnienia na wózki widłowe typu Reachtruck.
- Doświadczenie jako operator wózka widłowego typu Reachtruck.
- Dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres czasu.

Kandydatom oferujemy:

- Stawka €10, 93 brutto/godz.(od 21 r.ż.)
- Dodatek wakacyjny 8, 33% brutto oraz 25 dni urlopowych.
- Cotygodniowe wypłaty!
- Oferujemy stabilna prace na dlugi okres!
- Zwrot kosztów dojazdu do pracy, €0, 19 c/km z max. €6, 92 na dzień.
- Aplikacje Mijn Actief, dostęp do grafiku pracy, wypłat, salarisów, jarografu itp.

Osoby zainteresowanie i spełniające wymagania zapraszamy do aplikacji online wraz z dołaczeniem aktualnego CV!

LINK TU: www.actiefwerkt.nl/solliciteren?job=201911354

-= Q & A =-

-= Oferta pracy dla kandydatów mieszkających w oklolicach Venlo - Holandii.
-= Nie oferujemy zakwaterowanie.
-= Nie oferujemy ubezpieczenia zdrowotnego.
-= Nie oferujemy dojazdu do pracy.
-= Nie posiadamy ofert pracy dla par!
-= Oferta pracy jest aktualna dopóki stoi umieszczona online!

Powiększ

Informacja z serwisu