Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc                Pożyczka dla pracujących za granicą

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 894059

OPERATOR MASZYN (2250-2500 EURO NETTO)

Oferta pracy w Niemczech

Humanus - po prostu uczciwa praca!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się niemiecką agencją pracy, która od lat rekrutuje pracowników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Bułgarii.

Posiadamy 3 oddziały w Niemczech oraz jeden w Polsce w Jeleniej Górze.
Znajdą Państwo u nas tylko legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach

Operator maszyn (2250 - 2500 euro netto)

Opis stanowiska / Obowiązki:

- uzbrajanie maszyny
- usuwanie drobnych usterek
- utrzymanie ruchu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie zawodowe
- świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikat lub wieloletnie doświadczenie
w branży technicznej np. ślusarz, ślusarz maszynowy, ślusarz przemysłowy,
mechanik, mechanik samochodowy

Nasza Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2250-2500
euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie
uzależnione jest od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
- brak tzw. Zeitkonta - (wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
bezpośrednio do miesięcznej pensji)!
- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od
pracodawcy) płacone extra +25% do wypłaty
- cykliczne podwyżki
- możliwość przejścia bezpośrednio do pracodawcy po 12 miesiącach
- darmowe ubranie robocze (zapewnione przez pracodawcę)
- regularne zaliczki
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
- niemiecka umowa o pracę
- niemieckie ubezpieczenie
- wsparcie polskojęzycznych dysponentów
- dodatkowe 100 euro. Więcej szczegółów podczas rozmowy kwalifikacyjnej
- dodatki urlopowe oraz świąteczne

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 894059

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2019-12-12 12:27:35
Ilość wyświetleń:
1009
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HumanusGmbH
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Jelenia Góra
Nr telefonu: 785435800

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: arentowski@humanus-personalservice.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- OPERATOR MASZYN (2250-2500 EURO NETTO)
 mobile