Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 893502

Magazyn - Orderpicker- Syncreon - Tilburg/ Waalwijk

Oferta pracy w Holandii

Magazyn - Orderpicker Syncreon-

Team Recruitment jest dynamicznie rozwijajaca sie agencja rekrutacji.
Specjalizujemy sie w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Holandii w róznych zawodach oraz dziedzinach gospodarki.
Specjalizujae sie w rekrutacjach stalych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystajacych z naszych uslug.
Obecnie dla naszych amerykanskich producentów urzadzen elektronicznych poszukujemy pracowników produkcyjnych oraz magazynowych.

Uwielbiasz elektronikę? A szczególnie nowinki technologiczne? Najnowsze telefony, laptopy i tablety? Chcesz zobaczyć je pierwszy, zanim dotrą do konsumentów?

Dla amerykańskich producentów najpopularniejszych urządzeń elektronicznych poszukujemy pracowników magazynowych.

Pracuj z najbardziej pożądanymi modelami najnowszych smartfonów, laptopów czy smartwatchów w miejscowości Waalwijk w Holandii.

Oferujemy:

legalne zatrudnienie na holenderskiej umowie
Stawka godzinowa od 10, 38 euro brutto
Brak wiekówki
dodatki za pracę na 2 zmiany!
dodatki za pracę weekendy i święta: Soboty 150% i niedziele 200%
zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
ubezpieczenie (oprócz ubezpieczenia OC i od nieszczęśliwych wypadków również ubezpieczamy Twoje rzeczy osobiste!)
transport do pracy służbowym samochodem
możliwość zostania kierowcą – dajemy służbowe auto i kartę paliwową plus bonus do wypłaty!
Wyplaty co tydzien ( pierwsza w trzecim tygodniu w piatek)

Obowiązki:

Praca na magazynie lub produkcji
Uzupełnianie gotowych towarów o brakujące komponenty
Rozpakowywanie elementów i przygotowanie produktów do pakowania
Pakowanie i etykietowanie
Przygotowywanie do wysyłki
Kontrola jakości
Konfigurowanie oprogramowania

Wymagania:
Jezyk amgielski- WYMOG KONIECZNY- poziom B1-B2
Nie karany
Gotowy pracowac w systemie 2-3 zmianowym (takze w weekend jezeli jest taka potrzeba)
Dostepny przynajmniej na pol roku

Zainteresowanych prosimy o wyslanie CV na
info@team-recruitment.nl z Dopiskiem SYNCREON

www.team-recruitment.nl
Telefon i WhatsApp 0031-649546595

www.facebook.com/pg/Team-Recruitment-Technisch-personeel-162747704348291/jobs/?ref=page_internal

Powiększ

Informacja z serwisu