Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 893478

CNC operator - obróbka kamienia

Oferta pracy w Belgii

CNC operator – obróbka kamienia

Dotyczy to w szczególności frezowania, wykańczania blatów kuchennych (np. Frezowania zlewu itp.).

Zakres obowiązków:

- zaprogramowanie rysunku na komputerze, program nazywa się Easy-stone (podobny do Autocad);

- ostrze jest umieszczane na maszynie przez 2 osoby (do 100 kg), zapewniona jest pompa próżniowa, ale często łatwiej jest to zrobić ręcznie. Wiele parametrów jest poprawnie ustawionych na maszynie i maszyna jest gotowa do uruchomienia. Po frezowaniu kawałek jest polerowany, ale zwykle wykonuje to inny kolega;

- maszyna, z którą kandydat musi współpracować, to marka Brembana;

Profil kandydata:

- kandydat MUSI mieć minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze piły mostowej i / lub CNC do cięcia kamienia;

- cięcie różnego rodzaju kamienia naturalnego i inżynieryjnego piłą mostkową;

- tworzenie: krawędzi itp.

- czytanie rysunku i planu (Easy-stone);

- precyzja w pracy;

- kontrola jakości w celu zapewnienia wysokich standardów;

- komunikatywna znajomość j. angielskiego;

Oferujemy:

- umowa na belgijskich warunkach;

- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;

- wynagrodzenie OD € 15, 00 brutto na godzinę – w zależności od doświadczenia;

- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;

- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);

- transport do pracy;

- zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

0031615207144

info@silko-recruiting.com

Powiększ

Informacja z serwisu