Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 893425

Dekarz-praca w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech

Niemiecka firma Dachdeckerei Schneider poszukuje pracowników na stanowisko Dekarz.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz nr referencyjnego.
Nr referencyjny: 0451

Miejsce pracy: Wulkauer Dorfstr. 24, 39524 Kamern
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: prace dekarskie na placu budowy.

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- znajomość i doświadczenie w pracach dekarskich lub budowlanych
- prawo jazdy
- dobra organizacja pracy, dokładność
- samodzielność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 13.20 euro/h brutto
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Informacja z serwisu