Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 893416

Magazynier/ komisjonowanie Buerstadt ok. Mannheim

Oferta pracy w Niemczech

ISP GmbH jest doswiadczoną firmą świadczącą uslugi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych.

Aktualnie poszukujemy do pracy w Niemczech na stanowisko pracownika magazynu / komisjonera, dla naszego klienta w miejscowosci Buerstadt, (60km od Frankfurtu nad Menem, 20km od Mannheim)

Opis stanowiska:

- Praca w magazynie za pomocą wózka widłowego (szkolenie robimy na miejscu)
- Komisjonowanie produktów dla dużej sieci drogeryjnej, w systemie Pick by Voice (sluchawki)
- Praca w systemie dwuzmianowym (od poniedziałku do piątku)

Wymagania:

- Umiejętność pracy w grupie, sprawnosc w przyswajaniu nowych poleceń
- Dokladność, sumienność, sprawnosc w wykonawaniu powierzonych zadań
- Mile widziana znajomosc języka niemieckiego – wymagana znajomość liczebnikow od 0- 99 Do obsługi systemu

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę oraz ubezpieczenie zdrowotne
- Szkolenie w języku polskim
- Wynagrodzenie 10, 20 Euro Brutto/godzinę
- Możliwość zakwaterowania (pokoje glownie 2-osobowe; 225, -Euro/Miesiąc)
- Opieke polskojezycznego dysponenta personalnego

Telefon kontaktowy (w języku polskim) 0049 162 23 12 883
CV proszę wysyłać na maila : violetta.wochnik@isp-id.de

Powiększ

Informacja z serwisu