Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 893415

Komisjonowanie/Magazyn Malsfeld okolice Kassel

Oferta pracy w Niemczech

Firma instore solutions personnel gmbh poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko komisjoner. Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn zlokalizowany w okolicach Kassel.

Wymagania:

- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- punktualność
- niekaralność
- podstawowa znajomość języka niemieckiego w celu opanowania Systemu Pick by Voice. Liczebniki do 100.
- praca wymaga wysilku fizycznego
- mobilności

Obowiązki:

- właściwa realizacja powierzonych zadań, dokładność
- praca zmianowa
- obsługa wózka widłowego/mrówki

Oferujemy:

- umowę o pracę na czas określony 5 m-cy z możliwością przedłużenia. Umowa na 130 godzin gwarantowanych. Zeitkonto również 130 godzin.
- rozliczenie wynagrodzenia wg. IGZ.
- wynagrodzenie w kwocie 10, 46 EURO brutto za godzinę pracy.
- zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (koszt zakwaterowania 225, 00EUR), Kaucja na mieszkanie 125, 00 EUR. Odciągana od wynagrodzenia w transzach 25;00 EUR przez pięc miesiecy.
- wyplata do 20. kolejnego miesiaca
- zaliczki po dwóch przepracowanych tygodniach
- auto na dojazdy do pracy

Od osób ubiegających się o pracę na stanowisku pomocnik magazynu oczekujemy:
- roztropności
- praca w dni okoloswiateczne
- dyspozycyjnosci,

Jezeli sa Panstwo zainteresowani oferta, prosze o kontakt

Telefonnummer: +49 (566) 175 780 81
e-mail: aneta.waclawczyk@isp-id.de

Powiększ

Informacja z serwisu