Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 893412

Komisjoner magazynier dla par Landsberg Halle, bez języka Rossmann

Oferta pracy w Niemczech

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko pracownika magazynu (kompletacja zamówień / komisjonowanie) dla naszych klientów w obrębie Halle w LANDSBERG.
Praca dla mężczyzn, kobiet, mile widziane pary.

Opis stanowiska:

– komisjonowanie w systemie Pick by Voice / wymagane uprawnienia na wózek widłowy
– Pick by light bez uprawnien ale dobra kondycja fizyczna, gdyż sie robi nawet kolo 10 km dziennie (nie mogą to być ludzie z daltonizmem)

Wymagania:

– uprawnienia na wózki widłowe (Pick by Voice)
– komunikatywność,
– umiejetność pracy w zespole,
– punktualność,
– właściwa realizacja powierzonych zadań,
– mile widziane doświadczenie,
– własny samochód konieczny! (zakwaterowanie 10-20 km od miejsca pracy)
– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pierwsza zmiana od godz. 6 czasem od 5)
-gotowość do pracy w soboty na poranną zmianę, a takze 24.12 i 31.12 rowniez poranne zmiany

Oferujemy:

– umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
– wynagrodzenie w kwocie 10, 16 EURO brutto za godzinę pracy.
– zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (możliwość 3-osobowych) koszt zakwaterowania 195 EUR
– zapewniamy min. 130 h w miesiacu
– w połowie listopada zapewniamy urlop wypoczynkowy

Prosimy o wysylanie CV na adres:

logistik-landsberg@isp-id.de

Powiększ

Informacja z serwisu

Inne oferty Bez języka. Inne oferty Dla par. Inne oferty Komisjoner. Inne oferty Magazynier.

Ogłoszenie nr 893412

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2019-12-04 14:13:46
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
10.16

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ISPgmbh

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: monika.kluba@isp-id.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Komisjoner magazynier dla par Landsberg Halle, bez języka Rossmann
 mobile