Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 888987

Kierowca autobusu Kassel Niemcy 2600€ (z zakwaterowaniem)

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy czy polskich podwykonawcow.
komunikacja miejska obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Kassel, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione i oplacone)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D (komunikacja podmiejska i miejska lub przewoz dzieci) KILKA STANOWISK PRACY
znajomość języka niemieckiego : lekko komunikatywny ( do sprzedazy biletow)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej i miejskiej. Trasy nawet do 50 Km jedna
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa). Nowe autobusy
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 13.50€/godz (2400€) + nadgodziny 25%
premie + dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny
swieta i niedziele extra platne
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
Prosze o zyciorys na:
niemcypraca@gmx.de
(prosze z dopiskiem Kassel)
tel. 538479025

Informacja z serwisu