Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 886843

Kierowca autobusu München Niemcy 2700€ (z zakwaterowaniem)

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji.
Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:
Kierowca autobusu podmiejskiego
Miejsce pracy: jazda okoliczne wioski i miasteczka kolo München ( zakwaterowanie zapewnione i oplacone)

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D
znajomość języka niemieckiego : lekko komunikatywny: kontakt z pasazerami
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
stale trasy okolice München
praca czasami tez w weekendy
dzienne zmiany, (czasami tez nocne trasy), czasem weekend
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 2400€ podstawy bruto (za 173 godzin/mies) (13, 50€/godz)
premie + 25 %dodatki za nocna trase i 50% za niedziele (ok 200€ wiecej), nadgodziny platne
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, premie swiateczne 100%
Prosze o zyciorys na:
niemcypraca@gmx.de
(prosze z dopiskiem München)
tel.:579141504

Informacja z serwisu