Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku

Spawacz-praca w Irlandii

Oferta pracy w pozostałych państwach

Irlandzka firma McDonald International Limmited poszukuje pracowników na stanowisko Spawacz

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0335

Miejsce pracy: Cappincur, Tullamore, Co. Offaly, Irlandia
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: praca w firmie zajmującej się recyklingiem (gospodarka odpadami)

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- wykształcenie kierunkowe
- mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych (WIG, MAG, TIG)
- samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z irlandzkim pracodawcą
- WYNAGRODZENIE 14 euro/ h brutto + nadgodziny
- pomoc przy szukaniu zakwaterowania
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Informacja z serwisu