Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 882681

Kierowca autobusu Mannheim Niemcy 2650€ (z zakwaterowaniem)

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej. bez zadnych dodatkowych oplat
Komunikacja Mannheim obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Mannheim, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione pojedyncze pokoje, zaraz przy bazie )

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D (komunikacja miejska ze sprzedaza biletow na poczatku komunikacja zastepcza za Metro, za kolej)
KILKA STANOWISK PRACY
znajomość języka niemieckiego :lekko komunikatywny
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej / po wioskach i miasteczkach naokolo Mannheim, 30-40 prosto przed siebie
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany rowniez nocki
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 14 € /godz czyli min 2650€ brutto + nadgodziny 25% i nocki 10% extra platne.
diety 4 i 6€ gdy ponad 8 godz pracy
swieta i niedziele rowniez extra platne (25 i 100%)
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
Weihnachtsgeld 409€ i Urlaubsgeld 13.81€
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
jesli czasami wypadnie dzielona sluzba to extra 13.50 € / dzien
Prosze o zyciorys na:
niemcypraca@gmx.de
(prosze z dopiskiem Mannheim)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu