Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 880904

Opiekunka do pani w ok. Frankfurt nad Menem 352

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 84 lata, 75 kg, 160 cm, początek demencji, wysokie ciśnienie, bierze leki przeciwzakrzepowe i na tarczycę, ma rozrusznik serca. Porusza się z laską lub rolatorem. Umysłowo ok, dezorientacja co do czasu. Nie ma tendencji do ucieczek. W toalecie samodzielna, częściowo samodzielna podczas mycia, potrzebuje pomocy podczas jedzenia. Lubi ogród i rozwiązywanie krzyżówek.

Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu wielorodzinnym DLA OPIEKUNKI: oddzielny pokój, internet

OBOWIĄZKI: pomoc podczas mycia w tym higiena intymna, pomoc podczas ubierania, przypominanie o lekach, kontrola przyjmowania płynów. Zakupy, gotowanie, pranie, kwiaty, spacery, wspólne oglądanie Tv lub gra w karty.

Wymagania: kobieta, wiek obojętny, z doświadczeniem w opiece, komunikatywny niemiecki, niepaląca.

LOKALIZACJA: Offenbach ok Frankfurt nad Menem

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 31.10.2019.

Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS- średnia krajowa

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Gliwice Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl

Powiększ

Informacja z serwisu