Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 880776

Murarz we Francji! OD ZARAZ :)

Oferta pracy we Francji

Chcesz zmienić swoje życie? Bądź niezależny finansowo zacznij pracę za granicą!

Kim jesteśmy?
Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Dla kogo jest ta oferta?
Dla wszystkich osób, które posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dlaczego warto wyjechać za granicę?
Wyjazd za granicę to nie tylko dobre pieniądze ale też „czysta kartka”. Jeżeli masz potrzebę zmiany swojego życia, oderwania się od wszystkiego, wyjazd z pewnością Ci to ułatwi. Trafisz do zupełnie nowego środowiska, poznasz zupełnie innych ludzi! Nasza agencja IPF w tym Ci pomoże!

Miejsce pracy: Francja, ok. Cambrai

Zakres obowiązków:
- stawianie ścian i budynków z cegieł/ kamieni budowlanych/ bloczków betonowych

Wymagania:
- doświadczenie w na podobnych stanowisku
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód aczkolwiek jest to nie konieczne

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
- wypłaty ZAWSZE NA CZAS
- pewne stabilne zatrudnienie

Nasza agencja zapewni Ci:
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Jak się zgłosić?
Jeśli jesteś zdecydowana/y. Wyślij zgłoszenie z numerem telefonu + koniecznie dołącz CV.
Do usłyszenia! 😊

W CV dołącz zgodę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
ipf.jobs/wp-content/uploads/2019/10/Obowiazek_informacyjny_rekrutacja-3.pdf

Informacja z serwisu