Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 873610

Spawacz WIG/TIG 2000€ netto (darmowe zakwaterowanie)

Oferta pracy w Niemczech

Firma Abacent personalservice GmbH jest niemiecką agencją pracy tymczasowej, która od 20 lat oferuje stałe i legalne zatrudnienie wykwalifikowanym pracownikom z Polski. Dla naszych klientów na terenie całych Niemiec poszukujemy spawaczy oraz ślusarzy.

ZAKRES ZADAŃ:
• Wykonywanie drobnych prac ślusarskich (szlifowanie, piłowanie, cięcie)
• Spawanie metodą WIG stali nierdzewnej, głównie rury

WYMAGANIA:
• Gotowość do wyjazdu na terenie całych Niemiec
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na dojazd (mile widziane)

OFERUJEMY:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Opłacone zakwaterowanie przez pracodawcę
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1900-2000€ netto (brutto + dieta)
• Opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• Dodatki świąteczne i wakacyjne, premie startowe oraz za polecenie pracownika
• Możliwość pobierania zaliczek w każdym tygodniu pracy

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV na izabela.grunowska@abacent.de lub kontakt telefoniczny pod numer +49 172 4325492.

Informacja z serwisu