Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 873529

Elektryk przemyslowy Niemcy 2800€

Oferta pracy w Niemczech

MaRoin Niemiecka Firma Personaldienstleistungen GmbH jest firmą usługową o zatrudnieniu komercyjnym. Wspieramy krajowe i regionalne przedsiębiorstwa rzemieślnicze, średnie przedsiębiorstwa i przemysł dzięki wykwalifikowanym specjalistom.Szukamy długoterminowych miejsc pracy dla profesjonalistów pracujących samotnie i w zespołach w południowych Niemczech.

Firma MaRoin GmbH poszukuje na stanowisko:
Elektryk Przemysłowy
Bayern/Baden Południowe Niemcy

• Co oferuje nasza firma:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Stawka godzinowa: 12, 19€-14, 00€ + dieta 50-60 €
Wynagrodzenie:2500, 00€ -2900, 00 € / miesiąc
Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
Możliwość otrzymania cotygodniowej zaliczki
Wynagrodzenie wypłacane jest do 15tego każdego mc
Średnie miesięczne godziny: 160-180 godzin
25% dodatku za nadgodziny, 50% dodatku w niedzielę, 100% wakacji, bonus wakacyjny, bonus świąteczny
Odzież i sprzęt bezpieczeństwa
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

• Obowiązki:

Naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych
Naprawa ogólnych urządzeń elektrycznych w zakładzie
Budowa i okablowywanie szaf sterowniczych
Przyłącza elektryczne, Montaż podzespołów i modułów

• Oczekiwania:

Znajomości języka na poziomie A1-A2 (przewaga na poziomie komunikacji)
Prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
Co najmniej dwa lata doświadczenia w zawodzie
Elastyczność, niezawodność
Umiejętność pracy w zespole

Powiększ

Informacja z serwisu