Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 872852

Betoniarz / zbrojarz - Produkcja prefabrykatów - bez doświadczenia - Belgia

Oferta pracy w Belgii

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla partnera z Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy przy produkcji prefabrykatów betonowych.

Miejsce pracy: Belgia, Brugia

Opis stanowiska pracy:

Kandydaci zostaną przyuczeni do wykonywania prefabrykatów betonowych od podstaw.

Wymagana dobra znajomość czytania rysunku technicznego oraz motywacja do pracy.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w produkcji prefabrykatów lub budownictwie

- Dobra znajomość rysunku technicznego

- Komunikatywna znajomość jednego z języków: j. angielskiego / j. niderlandzkiego

- Zmotywowane, odpowiedzialne i elastyczne podejście do pracy

- Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii

Oferta:

- Belgijska umowa o pracę tymczasową (z możliwością przejścia na stałą umowę po kilku miesiącach)

- 15, 73 €/h brutto

- Tygodniowe wypłaty

- 38h pracy tygodniowo

- Zakwaterowanie w wynajętym domu płatne 95€ tygodniowo (pokój 2-os., kuchnia, salon, łazienka)

- Ubezpieczenie dodatkowe płatne 8€ / miesiąc

- Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy, bonus świąteczny, odprowadzane składki

Sposób aplikowania:

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie AKTUALNEGO CV z opisem obowiązków na adres

natalia@eap-ltd.pl w tytule wpisując "Nazwisko + nazwa stanowiska".

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Informacja z serwisu