Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 869944

Kierowca autobusu Neuruppin Niemcy 2700€ (z zakwaterowaniem zapewnion

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca z miastem, bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie Maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

Komunikacja podmiejska okolice miedzy Neuruppin a Wittenberge obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Nuruppin a Wittenberge (zakwaterowanie zapewnione i oplacone w polowie pokoje pojedyncze blisko zajezdni)

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego : lekko komunikatywny ( do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna.
w lecie tez przejazdy autokarem po Niemczech (wtedy diety: 10, 15 lub 24€) + napiwki kilkaset Euro (2€ /os na dzien)
ranne i popoludniowe zmiany . rozne systemy pracy na zjazdy do polski po 5-6 dni mozliwe
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 12.50€ / godz, + za dodatki zmianowe 150€ w mies
w miesiacu tez dodatkowo przejazdy autokarem mozliwe: (wtedy diety: 10€, 15€ lub 24€) + napiwki 2€ / pasazera
Weihnachtsgeld
(kwatera: samodzielny pokoj za ok 100-120€ /mies z internetem)
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne. urlop: na pocz. 25 dni pozniej do 30 dni
Prosze o zyciorys na:
niemcypraca@gmx.de
(prosze z dopiskiem BUS Neuruppin)

Informacja z serwisu