Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Szwajcaria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 868759

Hydraulik - Szwajcaria

Oferta pracy w Szwajcarii

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych szwajcarskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku
HYDRAULIK

Zakres obowiązków:
- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie przedstawiony podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:
- Doświadczenie na ww. stanowisku
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
- Gotowość podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

Oferujemy:
- Wynagrodzenie 32-33 CHF br/h + 17 CHF diety
- Zakwaterowanie
- Kontrakt ze szwajcarskim pracodawcą
- Ubezpieczenie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Prosimy o wysłanie swoje CV na adres: info@abcwork.eu
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usług.

Powiększ

Informacja z serwisu