Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 865528

Pracownik produkcyjny w Leerdam

Oferta pracy w Holandii

Start People poszukje pracowników produkcyjnych do firmy Hearthside w Leerdam.
Zakres obowiązków:
- Proces pakowania batonów dietetycznych na linii produkcyjnej;
- Utrzymywanie miejsca pracy w czystości;
- Inne czynności produkcyjne, takie jak np. przepakowywanie batonów.

Firma Hearthside znajduje się w Leerdam, w rejonie Gorinchem i jest międzynarodowym producentem batonów dietetycznych.

Wymagania:
- Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin bądź na część etatu;
- Dyspozycyjność do pracy na 2 lub 3 zmiany;
- Własny transport i własne zakwaterowanie w okolicach Leerdam;
- Znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w mowie i piśmie;
- Dokładność;
- Umiejętność pracy w zespole.

Nasza oferta:
- Miła atmosfera pracy;
- Możliwości rozwoju zawodowego;
- Wynagrodzenie w wysokości € 10, 61 brutto na godzinę;
- Dodatki zmianowe w wysokości 33% lub 35%;
- Zwrot kosztów podróży, max. € 8, 00 dziennie;
- Praca na cały etat lub pół etatu z perspektywą stałej pracy i stałego zatrudnienia na podstawie umowy z Hearthside.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim na adres: jobs@startpeople.nl z dopiskiem Heartside Leerdam.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 865528

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2019-08-16 11:11:47
Ilość wyświetleń:
27
Stawka za godzinę:
10.61

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: StartPeople
Państwo: Netherlands

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: international.recruitment@startpeople.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik produkcyjny w Leerdam
 mobile